Metamorfozy w Klubie Rodzica

Zdjęcie pani Lidii po metamorfozieTeraz coś ekstra! Mamy z Klubu Rodzica działającego przy Inkubatorze aktywizacji "Uwierz w siebie" nie są takimi zwykłymi Mamami, ale prawdziwymi Czarodziejkami. Dlaczego? Nie dość, że są świetnymi gospodyniami, kobietami pracującymi to wśród tylu obowiązków dnia codziennego znalazły chwilę by zrobić coś tylko dla siebie i wzięły udział w niezwykłych metamorfozach. Sami się przekonajcie - zobaczcie naszą galerię i prawdziwe Gwiazdy! Kto jeszcze nie widział zdjęć - zapraszamy tutaj.

Serdeczne podziękowania dla Pań z zakładu kosmetycznego i fryzjerskiego w Wodzisławiu Śląskim za ciepłe przyjęcie, profesjonalną obsługę i świetne stylizacje. Dziękujemy!