Integracyjny Plener Malarski w Gorzycach

Integracyjny plener malarski 3 lipca spotkaliśmy się z uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach na integracyjnym plenerze malarskim. Tematem plastycznych zajęć plenerowych była architektura zameczku hrabiów von Arco i otaczająca nas natura. W czasie naszych twórczych wysiłków, Mamy z krzanowickiego Klubu Rodzica przygotowały kiełbaski i kaszankę na grilla. Plener zakończył się spacerem po parku wokół Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i zabawami integracyjnymi. Pogoda dopisała. Niespodziewanie mieliśmy także miłego Gościa - panią Basię Płaczek, która prowadzi Warsztat Terapii w Niedobczycach. Pani Basia zaprosiła nas do siebie, więc możemy zacząć planować kolejny wyjazd integracyjny.

Organizacja pleneru i przygotowanie posiłku dla Uczestników było okazją dla przeprowadzenia treningu ekonomicznego. W pobliższym supermarkecie zrobiliśmy najpotrzebniejsze zakupy. Planowanie posiłku dla 30 osób nie jest zadaniem łatwym, szczególnie jesli chodzi o transport zrobionych w większej ilości zakupów. Na szczęście mężczyźni wzięli ten trud na siebie.

Zdjęcia z pleneru można zobaczyć tutaj, a zdjęcia z treningu ekonomicznego tutaj. Zapraszamy:)