III Zamkowa Noc z Duchami w Zamku Piastowskim w Raciborzu

III Zamkowa Noc z Duchami w RaciborzuUczestnicy projektu w niesamowity sposób witali lato i wyczekiwane przez wszystkich wakacje. 27 czerwca odbyła się III Zamkowa Noc z Duchami. Zamek Piastowski przygotował z tej okazji wiele atrakcji, między innymi uroczystą paradę zjaw, salwę armatnią bractwa kurkowego, koncert Mirażu w kaplicy, występy taneczne, pokazy alchemika i żonglera, edukacyjny projekt przybliżający młodszym gościom Zamku zjawiska fizyczne i zapierające dech fire-show.

Na zamkowe święto duchów przyjechaliśmy wraz z pozostałymi członkami Stowarzyszenia "Dla nas szansa", które podjęło się organizacji transportu do Raciborza. W zamian przygotowaliśmy "straszniee pyszną" przekąskę, tematyznie zwizaną z zamkowym świętem duchów - paluszki Wiedźmy. Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii.

Fotorelację można także zobaczyć na stronie internetowej naszraciborz.pl