Plener integracyjny w Bieńkowicach 17.06.2014

zdjęcie grupowe

17 czerwca spotkaliśmy się w leśniczówce Koła Łowieckiego w pobliskich Bieńkowicach. Pan Maksymilian Klimża, przewodniczący Koła Łowieckiego (to dzięki jego gościnności mogliśmy się spotkać w leśniczówce) opowiedział nam o historii Koła, etosie myśliwego i występującej w okolicy zwierzynie. Zostaliśmy także zaproszeni do akcji dokarmiania zwierząt leśnych w czasie zimy. Naszym gościem był również fotograf, pan Marek Swoboda, z którym rozpoczęliśmy prace nad filmem o Inkubatorze "Uwierz w siebie". Przypomnieliśmy sobie zajęcia z autoprezentacji i po krótkiej rozgrzewce Uczestnicy mieli powiedzieć kilka słów o sobie... przed kamerą. Nie było to łatwe, ale pierwsze koty za płoty. W tym czasie mamy z Klubu Rodzica przygotowały kiełbasy i kaszankę, które upiekliśmy na palenisku. Na szczęście pogoda dopisała i humory również!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pleneru w Bieńkowicach -> tutaj